Jdi na obsah Jdi na menu
 


odstranění starého laku a následná péče

2. 2. 2008
  • Když odstraňujete z nehtů Váš starý lak, namočte vatový tampon do odlakovače tak,aby pořádně nasál.Potom s ním jemně setřete zbytky barvy z nehtů,dokud se důkladně neodtrsaní.Začněte s tou rukou ,kterou píšete.
  • Před odstraněním kůžičky namočte prsty do mýdlové vody,aby změkla kůžička.Důkladně si umyjte nehty a okolní kůžičku.Kůžička se natře odstraňovačem kůžičky.NESTŘÍHEJTE JI!!! Pouze zatlačte ke kořeni nehtu kulatým dřevěným předmětem/dřívkem,nebo umělohmotnou špachtličkou určenou pro tento účel.Natřete kůžičku kolem nehtu krémem na nethy nebo olejem.Tím podporujete jejich pružnost a odolnost.
  • Pro pilování a tvarování nehtu je nejvhodnější pilník s 3 nebo 4 hranamy různě hrubými.Když pilujete nehty jemnou částí,nikdy neposunujte dopředu a dozadu.Nehte by se poškodil a poškrábal.Mohl by se štěpit !!Vždy pilujte ze strany do středu.(Budou se tak méně lámat)
  • Když máte nerovný povrch nehtu,jemně ho leštěte.Jen tak odstraníte z nehtu nerovný povrch,posílíte nehtové lůžko a vytvoříte perfektní hladký povrch.

ObrazekTakto upravený nehet je připravený na lakování/zdobení !!

Obrazek

Nezapoměňte na dobrý krém na ruce.

Dopřejte si občas masáž rukou a zábal.